Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bu Yetmez Biraz Daha Vur AŞKK..

2 posters
YazarMesaj
pembe karanfil
Vip özel üye
Vip özel üye
pembe karanfil

Kadın
Yaşadığı şehir : ***
Meslek : aday öğretmen
Başarı Puanı :
Bu Yetmez Biraz Daha Vur AŞKK.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Bu Yetmez Biraz Daha Vur AŞKK.. Right_bar_bleue

Güçlülük :
Bu Yetmez Biraz Daha Vur AŞKK.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Bu Yetmez Biraz Daha Vur AŞKK.. Right_bar_bleue

Bu Yetmez Biraz Daha Vur AŞKK.. Empty
MesajKonu: Bu Yetmez Biraz Daha Vur AŞKK..   Bu Yetmez Biraz Daha Vur AŞKK.. Icon_minitimeCuma Ağus. 10, 2007 4:06 am

Ben çok sonraları anladım,acıtan bir aşkın izlerinin ömür boyu kalabileceğini...Gözümden dudağıma tuz taşıyan patika yolların yıllarca yüzümden silinmeyişinden öğrendim...

Meğer sonu hüsran bir aşk,rahat vermezmiş insana...Geçmezmiş acısı,kasıp kavururmuş sancısı...

Eyy AŞK..! Neden yanımdayken sonradan bu kadar canımı yakacağını söylemedin bana...?Neden anlatmadın acıtan yanlarını..?

Şimdi içimde sızlayan kesikler,yüzümde sudan çizgiler,dizlerimde hiç geçmeyecek izler ve avuçlarımda kan..yaşamaya çalışıyorum..gitsen ayrı dertsin,kalsan ayrıı....

Evet aşk..ben yeni öğrendim insanı ne denli esir edebildiğini...Önce süründürüp,sonra yinede güldürmeyeceğini...Şimdi alfabeyi yeni öğrenmiş çocuğum..Bana tanıdık gelen bu dizelerin anlamını yitirmiş uğultusu sağır ediyor benliğimi..Toz duman ediyor,eritiyor sağlam kalan yönlerimi...

Eyy AŞK...İçimdeki sancıya,beynimdeki çıkmaza,deli eden çaresizliğime,küskünlüğüme,kırılmışlığıma rağmen hala asil bir yüreğim var...O hiç kaybetmedi asaletini..!

Sen vurdun,o yüceldi..

Sen ağlattın,o sabretmeyi öğrendi...

Sen vazgeçtin,o vazgeçmemeyi öğrendi..

Demem o ki;sen alçaltmaya vurdukça o yükseldi..

Söylesene..eline ne geçti aşk!?asırlarca insanoğlunu kanatınca,yalvartınca,ağlatınca...Ne bileyim işte,kulu kula kul yapınca,kapısında yatırınca,köpek gibi sayıklatınca ne geçti eline!

Seni bilemem ama biz akıllanmayız aşk..Bu yetmez bize..Biraz daha acıt canımızı...Sen daha çok vur,biz bir kere daha ölelim!!!

Zaten bu ezdiğin yüreğimin yaşama sevinci kaldı mı sanıyorsun..?Hadi dayan az kaldı aşk..Biraz daha vur da beraber gömelim yüreğimi...

ALINTI
Sad I love you
pelinya
Kullanıcı
Kullanıcı
pelinya

Kadın
Yaşadığı şehir : hatay
Başarı Puanı :

Güçlülük :

Bu Yetmez Biraz Daha Vur AŞKK.. Empty
MesajKonu: Geri: Bu Yetmez Biraz Daha Vur AŞKK..   Bu Yetmez Biraz Daha Vur AŞKK.. Icon_minitimeCuma Ağus. 10, 2007 6:52 am

çok güzel bir yazı eline sağol bizimle paylaştığın için:D Very Happy

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-