Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Adını Unuttum

2 posters
YazarMesaj
pembe karanfil
Vip özel üye
Vip özel üye
pembe karanfil

Kadın
Yaşadığı şehir : ***
Meslek : aday öğretmen
Başarı Puanı :
Adını Unuttum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Adını Unuttum Right_bar_bleue

Güçlülük :

Adını Unuttum Empty
MesajKonu: Adını Unuttum   Adını Unuttum Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 12:55 am

Adını Unuttum

Genç adam yasli kari-kocanın evlerine misafir olur. 75 yasindaki amca karisindan bir fincan daha çay isterken "Çiçegim, bir bardak daha verir misin?" der.Sonra da "petegim, hiç sekersiz lütfen" diye ekler 65 yaşındaki tatli karisinin getirdigi tavsan kani çayi alirken de "bebegim, sana çok zahmet oldu" diye ekler.Genç adam, yasli amcanin karisina kullanidigi sevgi sözcüklerinden çok etkilenir "Amcacigim, kaç yillik evlisiniz?" diye sorar.Yasli ama dinç adam,"40 seneyi geçtik evladim"der. Genç adam: "Vallahi masallah, Allah muhabbetinizi arttirsiniz. Sürekli çiçegim, petegim, bebegim gibi güzel sözlerle hitap ediyorsunuz galiba" Yanaklari pembelesmis teyze "Dogru, bir kaç yildir hep bana böyle hitap ediyor" deyip mutfaga dogru yöneldiginde yasli amca genç adamin kullagina dogru egilerek: "siisst, çaktirma, 2 sene önce adini unuttum, hala hatirlayamiyorum" der

No
pelinya
Kullanıcı
Kullanıcı
pelinya

Kadın
Yaşadığı şehir : hatay
Başarı Puanı :

Güçlülük :

Adını Unuttum Empty
MesajKonu: Geri: Adını Unuttum   Adını Unuttum Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 5:59 am

aşk olsun sevdiğinden demiyormuş No No

Adını Unuttum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-